Инјектор LIEBHERR Nozzle (10443518) за багер LIEBHERR D834 A7/D836 A7

PDF
инјектор LIEBHERR Nozzle (10443518) за багер LIEBHERR D834 A7/D836 A7
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000595
Каталошки број на оригиналот 10443518
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000595
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи