Инјектор LIEBHERR Injection Line (9880661) за багер LIEBHERR D924TE/D924TIE

PDF
инјектор LIEBHERR Injection Line (9880661) за багер LIEBHERR D924TE/D924TIE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000637
Каталошки број на оригиналот 9880661
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000637
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи