Инјектор LIEBHERR (10138688) за багер

PDF
инјектор LIEBHERR (10138688) за багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000812
Каталошки број на оригиналот 10138688
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000812
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934/D936
Мотор
Марка Liebherr D934/D936
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи