Инјектор LIEBHERR (10443518) за багер LIEBHERR

PDF
инјектор LIEBHERR (10443518) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000595
Каталошки број на оригиналот 10443518
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000595
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D834 A7/D836 A7
Мотор
Марка Liebherr D834 A7/D836 A7
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи