Инјектор LIEBHERR (10116587) за багер LIEBHERR D934L/D936L/D946

PDF
инјектор LIEBHERR (10116587) за багер LIEBHERR D934L/D936L/D946
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000415
Каталошки број на оригиналот 10116587
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000415
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи