Инјектор LIEBHERR (9078856) за багер LIEBHERR D924TE/D924TIE/D926TE

PDF
инјектор LIEBHERR (9078856) за багер LIEBHERR D924TE/D924TIE/D926TE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000420
Каталошки број на оригиналот 9078856
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000420
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!