Инјектор LIEBHERR (9078852) за багер LIEBHERR D904NA/D904T/D904TB/D906NA/D906T/D906TB/D906TI

PDF
инјектор LIEBHERR (9078852) за багер LIEBHERR D904NA/D904T/D904TB/D906NA/D906T/D906TB/D906TI
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000423
Каталошки број на оригиналот 9078852
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000423
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи