Инјектор LIEBHERR (9078854) за багер LIEBHERR D914T/D914TI/D916T

PDF
инјектор LIEBHERR (9078854) за багер LIEBHERR D914T/D914TI/D916T
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000425
Каталошки број на оригиналот 9078854
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000425
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!