Инјектор за багер LIEBHERR A974/A974B/R942 LI/R944

PDF
инјектор за багер LIEBHERR A974/A974B/R942 LI/R944
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000431
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!