Инјектор Injector Nozzle (9078854) за багер

PDF
инјектор Injector Nozzle (9078854) за багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инјектор
Број на дел 8000425
Каталошки број на оригиналот 9078854
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000425
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D914T/D914TI/D916T/D916TI/D926TI
Мотор
Марка Liebherr D914T/D914TI/D916T/D916TI/D926TI
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи