Индустриска пумпа WILDEN P25

PDF
индустриска пумпа WILDEN P25
индустриска пумпа WILDEN P25
индустриска пумпа WILDEN P25 слика 2
индустриска пумпа WILDEN P25 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  индустриска пумпа
Локација:  Шпанија Barcelona
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  C13105
Опис
Вкупни димензии:  0.16 м × 0.14 м × 0.15 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Индустриска пумпа WILDEN P25

Шпански
Bomba neumatica de segunda mano fabricada por WILDEN, modelo P25.
marca: WILDEN
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Becker VT 4.40 цена на барање Индустриска пумпа 2000 Шпанија, Alzira
Fristam FL100S цена на барање Индустриска пумпа 2011 Шпанија
Dickow HZA H1043 цена на барање Индустриска пумпа Шпанија, Uxes