Нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004

PDF
нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004
нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004
нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004 слика 2
нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004 слика 3
нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  индустриска пумпа
Година на производство:  03/2022
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2003202403
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови индустриска пумпа Speck TOEMIO40160FE004

Германски
Marke: Speck
Thermoölpumpe Daub / Speck unbenutzt NEU
Typ: TOEMIO40160FE004
Baujahr: 3 / 2022
Laufrad durchmesser: 140 / 106mm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

BARATTI ATMOS V4-B цена на барање Индустриска пумпа 2020 Германија, Berlin
Fristam FL 55L цена на барање Индустриска пумпа 2019 Германија, Berlin
EDUR LBU 602 C 160 L цена на барање Индустриска пумпа 2019 Германија, Heidenheim
Fristam FP 742/195 VA цена на барање Индустриска пумпа 2017 Германија, Heidenheim
Fristam FP 752/250 цена на барање Индустриска пумпа Германија, Heidenheim