Machineryline » Половна комунални возила » Половна опрема за чистењеКамиони за ѓубреВозила за чистење улициПротивпожарни возилаВозили за одвод на фекалииАмбулантни возилаУниверзални комунални камиониМултилифт контејнериКомбинирани возила за чистење канализацијаМашини за чистење подовиЧистачи на снегКамиони за чистење канализацијаМашини за чистење снегПесок засилувачиПротивпожарни опремиКонтејнери за отпад » Половни индустриски правосмукалкиМашини за чистење подовиКамиони за ѓубреВозила за чистење улициПротивпожарни возилаВозили за одвод на фекалииАмбулантни возилаУниверзални комунални камиониМултилифт контејнериКомбинирани возила за чистење канализацијаЧистачи на снегКамиони за чистење канализацијаМашини за чистење снегПесок засилувачиПротивпожарни опремиКонтејнери за отпад » Половни индустриски правосмукалки DELTA » Индустриска правосмукалка DELTA Delta Neu P16

Индустриска правосмукалка DELTA Delta Neu P16

PDF
PDF
700 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка DELTA
Модел Delta Neu P16
Тип индустриска правосмукалка
Година на производство 2005
Локација Франција ILLKIRCH
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 218/2018
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Marque : Delta Neu
Modele : P 16
Année : 2005
Aspiratrice
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
индустриска правосмукалка Fubag WD 3 Fubag WD 3 цена на барање Индустриска правосмукалка Казахстан, Нур-Султан
индустриска правосмукалка Ресанта ПС-1500/20 Ресанта ПС-1500/20 цена на барање Индустриска правосмукалка Казахстан, Нур-Султан