Хилзна за цилиндар Liebherr Tight Fit Sleeve 9178018 за багер Liebherr D904NA/D904T/D904TB/D906N

PDF
хилзна за цилиндар Liebherr Tight Fit Sleeve 9178018 за багер Liebherr D904NA/D904T/D904TB/D906N
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хилзна за цилиндар
Број на дел:  8000047
Каталошки број на оригиналот:  9178018
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8000047
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи