Хидраулична зглобна платформа JLG 450 AJ

PDF
PDF
16.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 450 AJ
Тип хидраулична зглобна платформа
Локација Португалија Vila Nova Famalicão, Fradelos
Датум на објавување 16.2.2024
Machineryline ID YJ36412
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Хидраулична зглобна платформа JLG 450 AJ

Португалски
Profissional
Plataforma elevatória articulada
Tracao total
16 metros altura de trabalho
Recondicionada de pintura
Certificados e manual operador
Temos todo o tipo de plataformas elevatórias para venda
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JLG 450 AJ II 16.750 € Хидраулична зглобна платформа 16 м Португалија, Vila Nova Famalicão, Fradelos
JLG 450 AJ цена на барање Хидраулична зглобна платформа 2003 5900 м/ч Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Haulotte HA16 PX 16.750 € Хидраулична зглобна платформа 2008 Португалија, Vila Nova Famalicão, Fradelos
JLG 450 AJ цена на барање Хидраулична зглобна платформа 2009 Португалија, Vila Franca de Xira
Haulotte 160 ATJ 16.750 € Хидраулична зглобна платформа 2009 Португалија, Vila Nova Famalicão, Fradelos
Haulotte HA16 PX 16.750 € Хидраулична зглобна платформа 2008 Португалија, Vila Nova Famalicão, Fradelos