Хидраулична зглобна платформа JLG 450 AJ

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 450 AJ
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2009
Локација Португалија Vila Franca de Xira
Датум на објавување 1.2.2024
Machineryline ID PM22256
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou ATJ180 цена на барање Хидраулична зглобна платформа 2009 4000 м/ч Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
JLG E300AJP 15.500 € Хидраулична зглобна платформа 2010 6767 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
JLG 450 AJ 14.900 € Хидраулична зглобна платформа 2008 3545 м/ч Германија, Saarlouis
JLG 600AJ 4x4x4 21.950 € Хидраулична зглобна платформа 2008 4518 м/ч Холандија, Beringe
JLG 800 AJ 35.000 € Хидраулична зглобна платформа 2008 4500 м/ч Ирска, Dublin
JLG 1250AJP 69.950 € Хидраулична зглобна платформа 2008 5238 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)