Хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457

PDF
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 2
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 3
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 4
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 5
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 6
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 7
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 8
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 9
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 10
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 11
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26457 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
27.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  JLG
Модел:  340AJ - V26457
Тип:  хидраулична зглобна платформа
Година на производство:  2019
Работни часови:  12334 м/ч
Нето тежина:  4454 кг
Дофат на стрела:  6.06 м
Висина на подигање:  10.33 м
Локација:  Белгија Waregem
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  FY40499
Опис
Работна висина на подигање:  12.33 м
Вкупни димензии:  5.54 м × 1.93 м × 2 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JLG 340AJ - V26463 27.950 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1391 м/ч Белгија, Waregem
JLG 340AJ - V26459 27.950 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1372 м/ч Белгија, Waregem
JLG 340AJ - V26454 27.950 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1599 м/ч Белгија, Waregem
JLG E300AJP - V28569 29.950 € Хидраулична зглобна платформа 2020 431 м/ч Белгија, Waregem
Manitou Man Go 12 29.900 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1196 м/ч Белгија, Lontzen
JLG 800AJ - V36563 37.500 € Хидраулична зглобна платформа 2012 5027 м/ч Белгија, Waregem