Хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454

PDF
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 2
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 3
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 4
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 5
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 6
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 7
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 8
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 9
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 10
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 11
хидраулична зглобна платформа JLG 340AJ - V26454 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
27.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  JLG
Модел:  340AJ - V26454
Тип:  хидраулична зглобна платформа
Година на производство:  2019
Работни часови:  1599 м/ч
Нето тежина:  4406 кг
Дофат на стрела:  6.06 м
Висина на подигање:  10.33 м
Локација:  Белгија Waregem
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  DY40499
Опис
Работна висина на подигање:  12.33 м
Вкупни димензии:  5.54 м × 1.93 м × 2 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JLG 340AJ - V26463 27.950 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1391 м/ч Белгија, Waregem
JLG 340AJ - V26459 27.950 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1372 м/ч Белгија, Waregem
JLG 340AJ - V26457 27.950 € Хидраулична зглобна платформа 2019 12334 м/ч Белгија, Waregem
JLG E300AJP - V28569 28.950 € Хидраулична зглобна платформа 2020 431 м/ч Белгија, Waregem
Manitou Man Go 12 29.900 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1196 м/ч Белгија, Lontzen
JLG 340AJ 33.500 € Хидраулична зглобна платформа 2019 1372 м/ч Франција, Escaudain