Хидраулична зглобна платформа JLG E3000AJP

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/29
PDF
10.300 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел E3000AJP
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2000
Носивост 230 кг
Нето тежина 7014 кг
Висина на подигање 11.19 м
Локација Шпанија Murcia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот FIS-00019
Опис
Вкупни димензии 5.54 м × 1.22 м × 2.01 м
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 300056416
Боја портокалов
Дополнителни информации
Шпански
Pendiente superable: 25%
Dimensiones Cesta: 1,22X0,76 metros
Marcado CE
Plataforma articulada eléctrica JLG E300AJ con altura de elevación hasta los 11 metros y una carga de 230 kilos. Consulta sus características técnicas
foto detalles y un vídeo para comprobar su estado
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 7.750 € Хидраулична зглобна платформа 1999 227 кг Шпанија, Madrid
хидраулична зглобна платформа JLG E 300 AJP JLG E 300 AJP 10.900 € Хидраулична зглобна платформа 2000 2240 м/ч Германија, Oelsnitz/ V
хидраулична зглобна платформа GROVE AMZ 68 XT GROVE AMZ 68 XT 12.000 € Хидраулична зглобна платформа 11/1999 3200 м/ч Шпанија, Madridejos
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA12IP HAULOTTE HA12IP 9.000 € Хидраулична зглобна платформа 2003 1346 м/ч Шпанија, Albacete
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 26 PX HAULOTTE HA 26 PX 16.855 € Хидраулична зглобна платформа 2000 4411 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra