Хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA120PX

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
14.300 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка HAULOTTE
Модел HA120PX
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2009
Работни часови 2279 м/ч
Носивост 230 кг
Нето тежина 5620 кг
Висина на подигање 12 м
Локација Шпанија Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EG-00003
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN AD122119
Дополнителни информации
Шпански
Marcado CE
Tracción 4x4
Esta plataforma articulada diésel con altura de trabajo de 12 metros es ideal para operaciones en altura de dificil acceso. Su capacidad todoterreno le permiten trabajar en todo tipo de superficies
aportando estabilidad y seguridad. ¡Puja por ella con un sólo clic!
Si estás pensando en comprar una articulada diésel de segunda mano esta es tu ocasión
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA26PX HAULOTTE HA26PX 26.500 € Хидраулична зглобна платформа 2009 4014 м/ч Шпанија, Vizcaya
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 18 SPX HAULOTTE HA 18 SPX 17.000 € Хидраулична зглобна платформа 12/2008 2900 м/ч Шпанија, Madridejos
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA20PX HAULOTTE HA20PX 15.400 € Хидраулична зглобна платформа 2005 6266 м/ч Шпанија, Toledo
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 18 PXNT HAULOTTE HA 18 PXNT 15.800 € Хидраулична зглобна платформа 2006 4972 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 16 SPX HAULOTTE HA 16 SPX 16.000 € Хидраулична зглобна платформа 2007 1800 м/ч Шпанија, Madridejos
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 16 SPX HAULOTTE HA 16 SPX 15.000 € Хидраулична зглобна платформа 07/2006 1930 м/ч Шпанија, Madridejos