Хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
7.750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел Z45/25
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 1999
Носивост 227 кг
Висина на подигање 15.94 м
Локација Шпанија Madrid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот RM-00004
Опис
Вкупни димензии должина - 6.83 м, широчина - 1.79 м
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Шпански
Alcance máximo: 6,75 metros
Plataforma articulada eléctrica GENIE Z45/25 con altura de elevación hasta los 15 metros y una carga de 230 kilos. Consulta sus características técnicas
foto detalles y un vídeo para comprobar su estado
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z-45/25 GENIE Z-45/25 8.100 € Хидраулична зглобна платформа 1999 230 кг Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z-45/22 GENIE Z-45/22 8.500 € Хидраулична зглобна платформа 1999 3100 м/ч Франција, Béthune
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 8.100 € Хидраулична зглобна платформа 1999 230 кг Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа JLG E3000AJP JLG E3000AJP 10.300 € Хидраулична зглобна платформа 2000 230 кг Шпанија, Murcia
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45 GENIE Z45 8.500 € Хидраулична зглобна платформа 10/1999 5000 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45 GENIE Z45 9.000 € Хидраулична зглобна платформа 11/1999 5000 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н