Хидраулична зглобна платформа GENIE Z45 Export price

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
8.700 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел Z45 Export price
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2000
Прва регистрација 2001
Носивост 227 кг
Нето тежина 7000 кг
Дофат на стрела 6 м
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DL24506
Опис
Висина на подигање 16.5 м
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба на гумите 85 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45 GENIE Z45 9.500 € Хидраулична зглобна платформа 11/1999 5000 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 10.500 € Хидраулична зглобна платформа 2002 4500 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
телескопска дигалка GENIE S45 GENIE S45 10.150 € Телескопска дигалка 06/2002 4200 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа GENIE Z-45/25 GENIE Z-45/25 8.100 € Хидраулична зглобна платформа 1999 230 кг Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 9.500 € Хидраулична зглобна платформа 2001 5500 м/ч Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z60 GENIE Z60 16.200 € Хидраулична зглобна платформа 2001 227 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н