Хидраулична зглобна платформа GENIE Z45

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
8.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел Z45
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 10/1999
Работни часови 5000 м/ч
Носивост 227 кг
Нето тежина 7000 кг
Дофат на стрела 5 м
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QB25716
Опис
Висина на подигање 16 м
Мотор
Марка Deutz
Тип линиски
Гориво дизел
Евро Euro 3
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Руски
Цена на экспорт
В рабочем состоянии, обслужен.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45 GENIE Z45 9.500 € Хидраулична зглобна платформа 11/1999 5000 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45 Export price GENIE Z45 Export price 8.700 € Хидраулична зглобна платформа 2000 227 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа GENIE Z-45/25 GENIE Z-45/25 8.100 € Хидраулична зглобна платформа 1999 230 кг Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 8.100 € Хидраулична зглобна платформа 1999 230 кг Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z60 GENIE Z60 15.000 € Хидраулична зглобна платформа 2001 3500 м/ч Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25J RT GENIE Z45/25J RT 9.000 € Хидраулична зглобна платформа 2002 2950 км Белорусија, Фаніпаль