Хидраулична зглобна платформа GENIE Z34/22

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
16.200 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел Z34/22
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2011
Работни часови 366 м/ч
Локација Шпанија Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EG-00010
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN Z40N11-1037
Боја син
Дополнителни информации
Шпански
Plataforma articulada eléctrica GENIE Z40/23N RJ con altura de elevación hasta los 15 metros. Consulta sus características técnicas
foto detalles y un vídeo para comprobar su estado
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z-30/20NRJ GENIE Z-30/20NRJ 19.950 € Хидраулична зглобна платформа 2011 480 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа GENIE Z30/20NRJ GENIE Z30/20NRJ 19.950 € Хидраулична зглобна платформа 2011 439 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа GENIE Z40 GENIE Z40 цена на барање Хидраулична зглобна платформа 2010 1516 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25DCJ GENIE Z45/25DCJ 17.500 € Хидраулична зглобна платформа 2011 623 м/ч Белгија, DEERLIJK
хидраулична зглобна платформа JLG E300AJP JLG E300AJP 19.950 € Хидраулична зглобна платформа 2011 441 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA120PX HAULOTTE HA120PX 14.300 € Хидраулична зглобна платформа 2009 2279 м/ч Шпанија, Barcelona