Хидраулична зглобна платформа GENIE Z34/22

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
9.200 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел Z34/22
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2005
Работни часови 74 м/ч
Локација Шпанија Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EG-00007
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN Z34N05-5270
Боја темно син
Дополнителни информации
Шпански
Plataforma articulada eléctrica GENIE Z34/22 con altura de elevación hasta los 15 metros. Consulta sus características técnicas
foto detalles y un vídeo para comprobar su estado
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z80/60 GENIE Z80/60 34.950 € Хидраулична зглобна платформа 2006 3503 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа GENIE Z60/34 GENIE Z60/34 25.950 € Хидраулична зглобна платформа 2007 5173 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 7.750 € Хидраулична зглобна платформа 1999 227 кг Шпанија, Madrid
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 12 PX HAULOTTE HA 12 PX 9.799 € Хидраулична зглобна платформа 2005 3908 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra
хидраулична зглобна платформа GENIE Z 60/34 GENIE Z 60/34 25.950 € Хидраулична зглобна платформа 2007 3832 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA12IP HAULOTTE HA12IP 9.000 € Хидраулична зглобна платформа 2003 1346 м/ч Шпанија, Albacete