Хидраулична зглобна платформа Dino 135T

PDF
хидраулична зглобна платформа Dino 135T
хидраулична зглобна платформа Dino 135T
хидраулична зглобна платформа Dino 135T слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
27.000 €
Нето цена
32.670 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Dino
Модел:  135T
Тип:  хидраулична зглобна платформа
Година на производство:  2015
Висина на подигање:  11.5 м
Локација:  Латвија Rīga
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  JE39207
Опис
Работна висина на подигање:  13.5 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидраулична зглобна платформа Dino 135T

Летонски
Eksporta cena.

Darba kārtībā, tiek lietots ikdienā.

Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 3, LV-1004

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Niftylift 120TE 18.500 € Хидраулична зглобна платформа 2017 300 м/ч Латвија, Riga
Niftylift N120T 18.500 € Хидраулична зглобна платформа 12/2017 200 кг Латвија, Latvija
JLG 800AJ 52.000 € Хидраулична зглобна платформа 2014 3299 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
Dinolift 220XTC 54.500 € Хидраулична зглобна платформа 2016 1100 м/ч Ирска, Ashbourne, Meath
Ruthmann Bluelift SA22 50.700 € Хидраулична зглобна платформа 2016 250 кг Обединето Кралство