Хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E

PDF
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E слика 2
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E слика 3
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E слика 4
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E слика 5
хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен ротор
Број на дел:  LS55V00001F1
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777003340-1
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидрауличен ротор Kobelco LS55V00001F1 LS55V00001F1 за багер SK480LC SK480LC6E

Холандски
conditie: Checked
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи