Хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер

PDF
хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер
хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер
хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер слика 2
хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер слика 3
хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер слика 4
хидрауличен ротор Hitachi HCJ080C-603 за багер слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен ротор
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777008663-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи