Хидрауличен резервоар LIEBHERR (94038169) за багер LIEBHERR A914 Compact/A918 Compact

PDF
хидрауличен резервоар LIEBHERR (94038169) за багер LIEBHERR A914 Compact/A918 Compact
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен резервоар
Број на дел 1012729
Каталошки број на оригиналот 94038169
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012729
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!