Хидраулична пумпа R902427949 за телескопски натоварувач MERLO TF 50.8 NR

PDF
PDF
961,70 €
Нето цена
4.400 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: układ-hydrauliczny
parts-type: układ-hydrauliczny
Witam mam do sprzedania
Pompa hydrauliczna
Merlo TF 50.8
Numer części: R902427949
Zapraszam do kontaktu z naszą firmą
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!