Хидраулична пумпа (COM-T4 13121935A) за телескопски натоварувач MANITOU 627

PDF
PDF
641,20 €
Нето цена
2.900 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Број на дел COM-T4 13121935A
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: układ-hydrauliczny
parts-type: układ-hydrauliczny
Witam
mam na sprzedaż
POMPA MANITOU 627
Numer częsci: COM-T4 13121935A
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!