Хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала

PDF
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала слика 2
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала слика 3
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала слика 4
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала слика 5
хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
1.900 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидраулична пумпа
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  DN17352
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидраулична пумпа Sauer-Danfoss SPV2 за натоварувач со тркала

Англиски
Sauer Danfoss SPV2 / 085-R6Z hydraulic pump .
PS183CXX .
Model no 69654 .
Number of teeth on the shaft : 23 .
Pompa Sauer Danfoss SPV2 / 085-R6Z .
PS183CXX .
Model no 69654 .
Numar dinti pe ax : 23 .
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи