Хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала

PDF
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала слика 2
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала слика 3
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала слика 4
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала слика 5
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала слика 6
хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
1.700 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидраулична пумпа
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  KK17340
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидраулична пумпа Rexroth за натоварувач со тркала

Англиски
Rexroth hydraulic pump for Liebherr machinery .
Series L300 270110
798649.3 15
18M9
Pompa hidraulica Rexroth pentru utilaje Liebherr .
Pret : 1700 euro negociabil .
Serie L300 270110
798649.3 15
18M9
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи