Хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала

PDF
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала слика 2
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала слика 3
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала слика 4
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала слика 5
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала слика 6
хидраулична пумпа Linde за натоварувач со тркала слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
1.450 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидраулична пумпа
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  UW17468
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи