Хидраулична пумпа KRAMER Bosh Rexroth Original за натоварувач со тркала KRAMER

PDF
PDF
574,90 €
2.600 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MU7525
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Wyposażenie:  ,
Kramer: 212, 312, 412, 512, 416, 516,
Cena: 1 800zł,
Opis produktu,
Pompa podwójna wspomagania i pompa jazdy Kramer gwarancja 12 miesięcy,
podwójna wspomagania i jazdy,
Posiadamy nowe i używane części do maszyn budowlanych Kramer,
Części,
Jesteśmy dostawcą nowych i używanych części do maszyn budowlanych (zwolnice, mosty, półosie, mechanizmy różnicowe, przekładnie, skrzynie i inne)
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи