Хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала

PDF
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала слика 2
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала слика 3
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала слика 4
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала слика 5
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала слика 6
хидраулична пумпа Hydromatik A4V90EL1 за натоварувач со тркала слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
2.750 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидраулична пумпа
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  JE17801
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи