Хидраулична пумпа Dowty PMP080C-860 за друга градежна машина PMP080C-860

PDF
хидраулична пумпа Dowty PMP080C-860 за друга градежна машина PMP080C-860
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Полска Kojszówka
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот cc0a0y
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Gear pump Dowty PMP080C-860
Do you have any questions or doubts?
You’re not sure if the gear pump dowty pmp080c-860 fits your application?
Do not wait and just call or email us right now.
We respond to all enquiries.

We give WARRANTY for reconditioned parts.

In stock we have a wide range of parts for Construction Machinery.
Прикажи цел коментар
Pompa zębata Dowty PMP080C-860
Masz pytanie lub wątpliwości?
Nie jesteś pewny, czy pompa zębata dowty pmp080c-860 pasuje do Twojej maszyny?
Nie czekaj tylko zadzwoń lub napisz do nas.
Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Na części po regeneracji udzielamy GWARANCJI.

Na magazynach posiadamy szeroki wachlarz dostępnych części do Maszyn Budowlanych.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!