Хидраулична пумпа Rexroth A10V71X3LS-8A-995-1 за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 777003230
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
merk: Rexroth
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи