Хидраулична пумпа Rexroth 1518222474 (1518222474) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Број на дел 1518222474
Локација Полска Kojszówka
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот kr3gyk
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Electropump Rexroth 1518222474
Do you have any questions or doubts?
You’re not sure if the electropump rexroth 1518222474 fits your application?
Do not wait and just call or email us right now.
We respond to all enquiries.

We give WARRANTY for reconditioned parts.

In stock we have a wide range of parts for Construction Machinery.
Прикажи цел коментар
Elektropompa Rexroth 1518222474
Masz pytanie lub wątpliwości?
Nie jesteś pewny, czy elektropompa rexroth 1518222474 pasuje do Twojej maszyny?
Nie czekaj tylko zadzwoń lub napisz do nas.
Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Na części po regeneracji udzielamy GWARANCJI.

Na magazynach posiadamy szeroki wachlarz dostępnych części do Maszyn Budowlanych.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи