Хидраулична пумпа PARKER NST20150 150AGD (0269320) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Број на дел 0269320
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 777003095
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи