Хидраулична пумпа LIEBHERR LPVD 125 за багер

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AR26626
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Романски
Vindem pompa hidraulica
Model: LIEBHERR LPVD 125
Stare foarte buna!
Se vinde cu garantie!
Pret informativ!
Pentru mai multe detalii si pret va rugam sa ne contactati
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи