Хидраулична пумпа LIEBHERR 944,932,934 за багер

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DR26626
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Романски
Pompa hidraulica de rotire
Pentru excavator Liebherr 944 , 934 , 932
Stare foarte buna, se vinde cu garantie!
Pret informativ!
Pentru mai multe detalii si pret va rugam sa ne contactati
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи