Хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер

PDF
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер слика 2
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер слика 3
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер слика 4
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер слика 5
хидраулична пумпа Caterpillar 1435438 1435438 за багер слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидраулична пумпа
Број на дел:  1435438
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009471-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи