Нови хидраулична пумпа за багер-натоварувач

PDF
PDF
444,90 €
2.200 RON
Контактирајте го продавачот
Тип хидраулична пумпа
Локација Романија Cornetu
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZX26627
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Романски
Pompa hidraulica pentru buldoexcavator Jcb 3cx/4cx
Nou
Stoc
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи