Хидраулични ножици FURUKAWA OKADA, hydraulic shears

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
10.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка FURUKAWA
Модел OKADA, hydraulic shears
Тип хидраулични ножици
Година на производство 2015
Локација Литванија
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID XF12450
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
vehicle condition: Used
KAIP NAUJOS...turime dideli pasirinkima hidrauliniu zirkliu
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулични ножици HAMMER DH03 HAMMER DH03 8.900 € Хидраулични ножици 2018 480 кг Германија, Oelsnitz/ V