Хидрауличен мотор Danfoss OMR 315 за натоварувач со тркала

PDF
хидрауличен мотор Danfoss OMR 315 за натоварувач со тркала
хидрауличен мотор Danfoss OMR 315 за натоварувач со тркала
хидрауличен мотор Danfoss OMR 315 за натоварувач со тркала слика 2
хидрауличен мотор Danfoss OMR 315 за натоварувач со тркала слика 3
хидрауличен мотор Danfoss OMR 315 за натоварувач со тркала слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
650 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен мотор
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  XU24337
Состојба
Состојба:  нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи