Огласот Хидрауличен мотор Hydromatik A6VM107 за багер е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
хидрауличен мотор Hydromatik A6VM107 за багер
Продадено
1/1
1.106 €
Нето цена
5.000 PLN
1.360,38 €
Бруто цена
Тип хидрауличен мотор
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JR26207
Состојба
Состојба половни