Хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач

PDF
хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач
хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач
хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач слика 2
хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач слика 3
хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач слика 4
хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
2.250 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен мотор
Локација:  Романија Braşov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  MA30353
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидрауличен мотор Liebherr 11114808A за багер-натоварувач

Романски
Hidromotor Liebherr 11114808A
Stare: Buna
Pret: 2250 euro, nu include TVA
Pigorety Impex se ocupa cu reparatia si vanzarea de utilaje si piese de utilaje
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи