Нови хидрауличен филтер (4025386) за багер O&K RH40 RH70

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен филтер
Број на дел 3694606
Каталошки број на оригиналот 4025386
Година на производство 2015
Локација Германија Dortmund
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот LPSU-9186-EB
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Германски
1 Stck. Hochdruckfilter mit Druckbegrenzung Cat / O&K Teile Nr. 3694606 (4025386) für O&K RH40 & RH70

Artikelstandort:
Lager
Schlosserstr. 10a
51789 Lindlar

Weitere O&K und Caterpillar Hydraulikbagger Ersatzteile auf Anfrage.

Vielen Dank für ihr Interesse.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!