Хидрауличен цилиндар (1U3527) за натоварувач со тркала CATERPILLAR 980C

PDF
хидрауличен цилиндар (1U3527) за натоварувач со тркала CATERPILLAR 980C
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен цилиндар
Број на дел 1U3527
Локација Италија Anzola Emilia (BO)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XK21970
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!